Oryginalne Kroje

Dzianinowy sweter z golfem  to ciekawy dodatek, który doda atrakcyjności nie jednej męskiej stylizacji. Zapomnijmy o kiczowatych wzorach swetrów, które panowały kilka lat temu i przyjrzyjmy się temu co oferują jednolite golfy. Panowie pilnie śledzący aktualne nowości w świecie mody z pewnością zwrócą uwagę na nieśmiało pojawiające się zestawy koordynowane z udziałem golfa. Mają one za zadanie łączyć możliwie najbardziej kontrastowe elementy ubioru. Stylizacje, które tworzą łączą w sobie formalność oraz wygodę. Zestaw koordynowany ponadto cechuje korzystanie z różnorodnych tkanin o różnym pochodzeniu. Mimo wszystko należy unikać wrażenia, które mogłoby wskazywać na  połączenie dwóch garniturów.
To właśnie stylizacje koordynowane genialnie wykorzystują sweter z golfem. Nie jest już on tylko oczywistym połączeniem z jeansami. Coraz modniejsze kraciaste marynarki i kamizelki do pełnego looku wymagają jednolitego tła. Może nim być zarówno jednolita koszula, jak i jej świetny ciepły zamiennik czyli jednolity golf. Przyjrzyjmy się najciekawszym stylizacjom z golfem w roli głównej. Zacznijmy od uniwersalnego brązu. Czekoladowy sweter może być ciekawą podstawą do wyeksponowania piaskowej marynarki w wyraźną kratę okienkową. Uzupełnieniem stylizacji mogą być eleganckie chinosy oraz skórzane monki. Stylizacjąidealną na wypad do kina jest zestaw granatowej marynarki w szkocką kratę oraz białych spodni. Spokojnym uzupełnieniem dla takiego kompletu jest utrzymany w szarości sweter o grubszym splocie. Wywinięty golf przyda zarówno przyjemnego ciepła oraz niewymuszonego uroku. Genialnym wykończeniem stylizacji będzie kontrastowa poszetka lub oryginalne sneakersy. Inny pomysł na kratkę znajdziemy w niezwykle klasycznym zestawie rudej marynarki dwurzędowej, która wyróżnia się na tle granatowych chinosów. Noszone razem z kremowym golfem będą ciekawym półformalnym zestawem na wiosnę.  
 Panowie, którzy chcą zaznaczyć swój charakter oraz oryginalność niewątpliwie zwrócą uwagę czarnym golfem. Pozornie nudny, jest źródłem rozmaitych połączeń kolorystycznych. Aby służył wiele lat warto wybierać np. wełnę merino, która zapewni doskonałą cyrkulację powietrza. W przypadku mniej formalnych okazji  sprawdzi się znakomicie w zestawie z wełnianym płaszczem w kratę. W bardziej młodzieżowym stylu czarny golf warto połączyć z kraciastymi chinosami przed kostkę i mokasynami. W przypadku stylizacji biurowych również możemy postawić na golf. Wybierajmy zbliżone odcienie barw. Elegancki granatowy garnitur w delikatną kratkę świetnie współgra z gładkim granatowym golfem. W dobrym smaku jest ozdobienie brustaszy klasyczną białą poszetką. We wczesnojesiennych sweter z golfem skutecznie ochroni przed zimnem. Z kolei zimą warto wybrać elegancką, klasyczną dyplomatkę oraz miękki szal.
Panom poszukującym szerokiego wyboru golfów męskich polecamy asortyment polskiej marki. W bogatej ofercie znajdują się ciekawe propozycje na wiosnę i jesień. Dostępna kolorystyka pozwala stworzenie zestawów z marynarkami oraz kamizelkami z najnowszych kolekcji. Zapraszamy do wizyty w sklepie internetowym i skorzystania z męskich kolekcji, które znajwyższą starannością tworzy dla Panów marka.